פרופיל משרד

עוד יעקב שמסיאןעו"ד שמסיאן הינו בעל תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת תל-אביב.

עו"ד שמסיאן עבד כ- 3 שנים כעו"ד בתחום המקרקעין והתכנון והבניה במשרד הרטבי-בורנשטיין-בסון בתל-אביב ולפני כן התמחה במשרד עוה"ד איתן, פרל, לצר וכהן-צדק מהרצליה, בתחומי הקניין הרוחני.

עו"ד שמסיאן הביא עמו מן משרדים הגדולים בהם עבד והתמחה את התפיסה הגורסת שעל משרד עורכי-דין לתת ללקוח שירות מקצועי ומקיף בתחום ההתמחות הספציפי של המשרד. על כן, המשרד מתמחה בתחומי המקרקעין והתכנון והבניה על כל נגזרותיהם.

בנוסף, המשרד מאמין כי על מנת ליצור יחסים מתמשכים בין המשרד ללקוח, יש להעניק ללקוח, בנוסף לשירות המקצועי, גם שירות אמין, ליצור אווירה טובה ולתת יחס אישי ואדיב, מתוך ההבנה שמשרדים גדולים צומחים יחד עם לקוחותיהם. המוטו שלנו הוא – הצלחת הלקוח היא הצלחת המשרד והצלחת המשרד הינה הצלחת הלקוח.

כלקוחות המחפשים פתרונות משפטיים בתחום המקרקעין – מחוזה שכירות ועד לנושאים משפטיים מורכבים תוכלו ליהנות מליווי אישי וייעוץ מקצועי בכל שלבי הטיפול וההליכים המשפטיים מיום פנייתכם ועד לרגע הסיום.

משרד עורכי הדין יעקב שמסיאן ושות' שוכן בעיר אשדוד ופעיל בכל רחבי הארץ ומקיים שיתוף פעולה עם מספר משרדי עורכי דין בתל-אביב בתחומי משפט נלווים.

יצירת קשר עם משרדנו

רח' רוגוזין 3, אשדוד
טלפון: 077-5150081

ניתן להשאיר פרטים ונתקשר:עקבו אחרינו ברשת:

youtube facebook twitter google